Klaipėdos lopšelis-darželis

 

Adresas: Baltijos pr. 55, LT-94125, Klaipėda

Telefonas/faksas  8 (46) 346064

el. paštas: info@ciauskute.lt,

rastine@ciauskute.lt

Galerija

2019 m. Vasaris.  Teminė sveikatos savaitė ,,Penki žmogaus kūno pojūčiai

Vasario 8 d. grupės ,,Zyliukai" teminė sveikatos savaitė ,,Penki žmogaus kūno pojūčiai" baigėsi įdomiu renginiu darželio vaikams ,,Mano profesija - daktaras". Jį sutiko pravesti mūsų Dominyko tėvelis- gydytojas, kuris nepagailėjo savo brangaus laiko, nemažų pastangų ir suteikė vaikams galimybę iš arčiau susipažinti su gydytojo profesija ir pagilinti žinias apie žmogaus kūną. Vaikai liko sužavėti ir žadėjo užaugę būti gydytojais.

3 Nuotraukos

2019 m. Sausis.  Lesyklėlių kabinimo akcija

2019 m. sausio 16 d. Vanda Jansonienė, Ligita Kalvienė bei kūrybinė grupė "Gamtos bičiuliai" organizavo lesyklėlių kabinimo akciją "Mažą lesyklėlę padariau". Gražų žiemos rytmetį visų grupių vaikučiai kartu su mokytojom rinkosi darželio vidiniame kieme. Visi buvo smagūs ir gerai nusiteikę. Kitaip negalėjo ir būti, nes tiek lesyklėlių paukšteliai tikrai nebuvo matę: medinės, popierinės, plastmasinės, didelės, mažos, sunkios, lengvos... Ir kur tiek pakabinti? Vaikučiai turėjo rasti medžius ant kurių pakabinti balionai ir ten kabinti savo lesyklėles. Buvo gražu žiūrėti, kaip per gilų sniegą brido ir ieškojo tinkamų medžių. Ir pasipuošė medžiai įvairiausiomis lesyklėlėmis. O kiek visokio maisto pridėjome į lesyklėles. O paukšteliai tik ir laukė. Atrodo, kad visi miesto sparnuočiai suskrido į "Čiauškutę". Ačiū visiems prisidėjusiems.

5 Nuotraukos

2019 m. Sausis. Mokomasis renginys

2019 m. sausio 10 d. Jurgita Jurčienė, Inga Barsevičienė, Stanislava Ilginienė ir saugaus elgesio kūrybinė grupė organizavo vaikas pramoginį - mokomąjį renginį "Žiemos pavojai".Jo metu vaikai susipažino su galimais pavojais žiemą, pažiūrėjo mokomąjį animacinį filmuką - "Žiemos pavojai" ir sužinojo kaip pavojinga lipti ant ledo, slidinėti slidėmis be suaugusiųjų. Kai vaikai susirinko lauke važinėtis rogėmis, visi kartu apšilo, pasitiko voveraitę su slidėmis. Ji pamokė vaikus kaip reikia slidinėti... Visi labai linksmi, gavę naujų žinių, važinėjosi rogėmis ir piešė sniege su spalvotu vandeniu.

9 Nuotraukos

2018 m. Spalis. Išvyka į gyvūnų prieglaudą.

2018 m. spalio 31 d. gupės ,,Zyliukai" auklėtojos Živilė Venclauskienė, Banga Katkienė, logopedė Rimutė Jašinskienė suorganizavo vaikams ekskursiją į gyvūnų globos namus ,,Linksmos pėdutės". Gražų rudens rytą visi buvo gerai nusiteikę, nes laukė kelionė pas mažuosius draugus. Jau iš vakaro vaikai su tėveliais prinešė tiek maisto, kad vos tilpo ant palangės. Nuvežti vaikus pasisiūlė Roko tėvelis. Ačiū jam. Kelionė buvo nuostabi. Prieglaudoje vaikus užplūdo dvejopi jausmai - gailestis ir meilė. Vaikai žadėjo dar sugrįžti...

4 Nuotraukos

2018 m. Spalis. Edukacinis užsiėmimas ,,Medžių karalijoje''.

2018m. spalio 24 dieną grupių ,,Geniukai'' ir ,,Gandriukai'' ugdytiniai ir pedagogai lankėsi P. Domšaičio galerijoje edukaciniame užsiėmime ,,Medžių karalijoje''. Vaikai labai smagiai atliko įvairias užduotis: sudėliojo iš rutuliukų medį, paveikslą ir kt.. Turėjo galimybę patys nupiešti savo medį.

4 Nuotraukos