Klaipėdos lopšelis-darželis

 

Adresas: Baltijos pr. 55, LT-94125, Klaipėda

Telefonas/faksas  8 (46) 346064

el. paštas: info@ciauskute.lt,

rastine@ciauskute.lt

LOPŠELIUI- DARŽELIUI “ČIAUŠKUTĖ”- 50 METŲ

2021 m. vasario 21 dieną Klaipėdos lopšeliui-darželiui ,,Čiauškutė“ sukako gražus jubiliejus: prieš 50 metų buvo atvertos šios įstaigos durys.

  50 siurprizų ,,Čiauškutei“ – taip pavadinome jubiliejinių renginių ciklą, kuris tęsis ištisus metus. Iššūkis? Tikrai taip! Todėl kviečiame bendruomenę švęsti kartu. O siurprizų tikrai netrūks. Tai ir įstaigos teritorijos filmavimas iš drono, ir laiko kapsulė, kurią atras ateities vaikai po 20–ties metų, ir įvairūs personažai, dovanos ir konkursai.

  Jubiliejinius renginius pradėjome įspūdinga vaikų ir tėvelių laivų iš antrinių žaliavų paroda ,,Mano laivas Lietuvai“, kurią organizavo mokytojos Banga Katkienė ir Živilė Venclauskienė. Parodos laikas   sutapo su Lietuvos  laivyno 100-mečiu. Į įstaigą ,,atplaukė“ laivai, pagaminti iš pačių įvairiausių ir keisčiausių medžiagų, kurios būtų tapusios atliekomis, o dabar atgimė antram gyvenimui ir suteikė vaikams begalę džiaugsmo ir pasididžiavimo savo kūriniais. Džiaugiamės tėvelių išradingumu, kūrybiškumu ir tikimės, kad mūsų vaikai, užaugę ir toliau garsins savo gimtąją Klaipėdą ir Lietuvą.

Screenshot_38

      Screenshot_37